Наукова електронна бібліотека
періодичних видань НАН України
Уклонения сумм Фурье на классах бесконечно дифференцируемых функций
Репозиторій DSpace/Manakin
Вхід
|
Допомога
Статистика
Домашня сторінка
→
Фізико-технічні та математичні науки
→
Відділення математики
→
Український математичний журнал
→
Український математичний журнал, 1984, том 36
→
Український математичний журнал, 1984, № 6
→
Переглянути статтю
JavaScript is disabled for your browser. Some features of this site may not work without it.
Уклонения сумм Фурье на классах бесконечно дифференцируемых функций
Степанец, А.И.
Інші назви:
Deviation of Fourier sums on the classes of infinitely differentiable functions
Тема:
Статті
УДК:
517.5
URI:
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/165776
Посилання:
Уклонения сумм Фурье на классах бесконечно дифференцируемых функций / А.И. Степанец // Український математичний журнал. — 1984. — Т. 36, № 6. — С. 750 – 758. — Бібліогр.: 3 назв. — рос.
Дата:
1984
Переглядів:
275
Завантажень:
180
Уклонения сумм Фурье на классах бесконечно дифференцируемых функций
Анотація:
Определяются классы бесконечно дифференцируемых периодических функций и изучается приближение их элементов суммами Фурье. На таких классах, в частности, дано решение известной задачи Колмогорова — Никольского.
Показати повний запис статті
Файли у цій статті
Name:
13-Stepanets.pdf
Розмір:
1.088Мб
Формат:
PDF
Перегляд/
Відкрити
Ця стаття з'являється у наступних колекціях
Український математичний журнал, 1984, № 6
[26]
Пошук
Пошук
Ця колекція
Розширений пошук
Перегляд
Вся бібліотека
Розділи і Колекції
За датою випуску
Автори
Назви
Теми
Колекція
За датою випуску
Автори
Назви
Теми
Мій обліковий запис
Логін
Реєстрація