Показати простий запис статті
dc.contributor.author |
Михайлюк, В.А. |
|
dc.date.accessioned |
2015-07-02T09:05:32Z |
|
dc.date.available |
2015-07-02T09:05:32Z |
|
dc.date.issued |
2012 |
|
dc.identifier.citation |
Реоптимизация задачи о максимальном k-покрытии: порог отношения аппроксимации / В.А. Михайлюк // Кибернетика и системный анализ. — 2012. — Т. 48, № 2. — С. 97-104. — Бібліогр.: 14 назв. — рос. |
uk_UA |
dc.identifier.issn |
0023-1274 |
|
dc.identifier.uri |
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/84037 |
|
dc.description.abstract |
Представлено алгоритм реоптимізації, на якому досягається відношення апроксимації 1-(1/(e+1))+ε. |
uk_UA |
dc.description.abstract |
A reoptimization algorithm with approximation ratio 1-(1/(e+1))+ε is presented. |
uk_UA |
dc.language.iso |
ru |
uk_UA |
dc.publisher |
Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України |
uk_UA |
dc.relation.ispartof |
Кибернетика и системный анализ |
|
dc.subject |
Кибернетика |
uk_UA |
dc.title |
Реоптимизация задачи о максимальном k-покрытии: порог отношения аппроксимации |
uk_UA |
dc.title.alternative |
Реоптимізація задачі про максимальне k-покриття: поріг відношення апроксимації |
uk_UA |
dc.title.alternative |
Reoptimization of max k-cover: threshold of approximation ratio |
uk_UA |
dc.type |
Article |
uk_UA |
dc.status |
published earlier |
uk_UA |
dc.identifier.udc |
519.854 |
|
Файли у цій статті
Ця стаття з'являється у наступних колекціях
Показати простий запис статті