Показати простий запис статті
dc.contributor.author |
Сорич, В.А. |
|
dc.contributor.author |
Сорич, Н.М. |
|
dc.date.accessioned |
2013-09-03T19:14:06Z |
|
dc.date.available |
2013-09-03T19:14:06Z |
|
dc.date.issued |
2011 |
|
dc.identifier.citation |
Наближення деяких лінійних комбінацій функцій та їх похідних в сенсі О. І. Степанця інтерполяційними тригонометричними поліномами з парним числом вузлів на періоді / В.А. Сорич, Н.М. Сорич // Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки: зб. наук. пр. — Кам’янець-Подільський: Кам'янець-Подільськ. нац. ун-т, 2011. — Вип. 5. — С. 226-233. — Бібліогр.: 10 назв. — укр. |
uk_UA |
dc.identifier.issn |
XXXX-0059 |
|
dc.identifier.uri |
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/48808 |
|
dc.description.abstract |
Одержано асимптотичні рівності для величини сумісного наближення лінійних комбінацій диференційовних в сенсі О. І. Степанця функцій інтерполяційними многочленами. |
uk_UA |
dc.description.abstract |
We obtained the asymptotical equations for the joint approximation of linear combinations of functions, which have derivative introduced by Stepanet, by interpolate trigonometric polinomials. |
uk_UA |
dc.language.iso |
uk |
uk_UA |
dc.publisher |
Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України |
uk_UA |
dc.relation.ispartof |
Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки |
|
dc.title |
Наближення деяких лінійних комбінацій функцій та їх похідних в сенсі О. І. Степанця інтерполяційними тригонометричними поліномами з парним числом вузлів на періоді |
uk_UA |
dc.title.alternative |
Approximation of certain linear combinations of functions and their derivatives in terms of O. I. Stepanets by interpolated trigonometric polinomials with an even number of nodes to run |
uk_UA |
dc.type |
Article |
uk_UA |
dc.status |
published earlier |
uk_UA |
dc.identifier.udc |
517.5 |
|
Файли у цій статті
Ця стаття з'являється у наступних колекціях
Показати простий запис статті