Показати простий запис статті
dc.contributor.author |
Ронто, А.Н. |
|
dc.date.accessioned |
2021-02-09T20:47:36Z |
|
dc.date.available |
2021-02-09T20:47:36Z |
|
dc.date.issued |
2004 |
|
dc.identifier.citation |
Некоторые точные условия разрешимости начальной задачи для систем линейных функционально-дифференциальных уравнений / А.Н. Ронто // Нелінійні коливання. — 2004. — Т. 7, № 4. — С. 538-554. — Бібліогр.: 14 назв. — рос. |
uk_UA |
dc.identifier.issn |
1562-3076 |
|
dc.identifier.uri |
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/177030 |
|
dc.description.abstract |
Одержано точнi у певному сенсi умови, достатнi для однозначної розв’язностi задачi Кошi для
систем лiнiйних функцiонально-диференцiальних рiвнянь загального вигляду. Вказано ефективнi ознаки однозначної розв’язностi початкової задачi для систем рiвнянь з аргументом, що вiдхиляється. |
uk_UA |
dc.description.abstract |
We obtain exact, in a sence, conditions suffucient for the unique solvability of the Cauchy problem for
systems of linear functional-differential equations of a general form. Efficient criteria of the unique solvability of the initial-value problem for systems of equations with deviated argument are given. |
uk_UA |
dc.language.iso |
ru |
uk_UA |
dc.publisher |
Інститут математики НАН України |
uk_UA |
dc.relation.ispartof |
Нелінійні коливання |
|
dc.title |
Некоторые точные условия разрешимости начальной задачи для систем линейных функционально-дифференциальных уравнений |
uk_UA |
dc.title.alternative |
Деякі точні умови розв'язності початкової задачі для систем лінійних функціонально-диференціальних рівнянь |
uk_UA |
dc.title.alternative |
Some exact conditions of the solvability of the initial value problem for systems of linear functional-differential equations |
uk_UA |
dc.type |
Article |
uk_UA |
dc.status |
published earlier |
uk_UA |
dc.identifier.udc |
517.9 |
|
Файли у цій статті
Ця стаття з'являється у наступних колекціях
Показати простий запис статті