Показати простий запис статті
| dc.contributor.author |
Бобочко, В.Н. |
|
| dc.contributor.author |
Болилый, В.А. |
|
| dc.date.accessioned |
2021-02-01T16:38:57Z |
|
| dc.date.available |
2021-02-01T16:38:57Z |
|
| dc.date.issued |
1999 |
|
| dc.identifier.citation |
Псевдодифференциальная точка поворота в теории сингулярных возмущений / В.Н. Бобочко, В.А. Болилый // Нелінійні коливання. — 1999. — Т. 2, № 2. — С. 170-176. — Бібліогр.: 10 назв. — рос. |
uk_UA |
| dc.identifier.issn |
1562-3076 |
|
| dc.identifier.uri |
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/175530 |
|
| dc.description.abstract |
The asymptotic forms of solutions of singularly perturbed differential equation of the third order with a pseudodifferential turning point is constructed. |
uk_UA |
| dc.description.abstract |
Побудовано рiвномiрну асимптотику сингулярно збуреного диференцiального рiвняння третього порядку з псевдодиференцiальною точкою звороту. |
uk_UA |
| dc.language.iso |
ru |
uk_UA |
| dc.publisher |
Інститут математики НАН України |
uk_UA |
| dc.relation.ispartof |
Нелінійні коливання |
|
| dc.title |
Псевдодифференциальная точка поворота в теории сингулярных возмущений |
uk_UA |
| dc.title.alternative |
Псевдодиференціальна точка повороту в теорії сингулярних збурень |
uk_UA |
| dc.title.alternative |
Pseudodifferential turning point in the theory of singular perturbations |
uk_UA |
| dc.type |
Article |
uk_UA |
| dc.status |
published earlier |
uk_UA |
| dc.identifier.udc |
517.9 |
|
Файли у цій статті
Ця стаття з'являється у наступних колекціях
Показати простий запис статті