Показати простий запис статті
| dc.contributor.author |
Мельник, Т.А. |
|
| dc.date.accessioned |
2020-02-09T08:07:20Z |
|
| dc.date.available |
2020-02-09T08:07:20Z |
|
| dc.date.issued |
1999 |
|
| dc.identifier.citation |
Линейные сингулярно возмущенные задачи с импульсными воздействиями / Т.А. Мельник // Український математичний журнал. — 1999. — Т. 51, № 1. — С. 133–139. — Бібліогр.: 4 назв. — рос. |
uk_UA |
| dc.identifier.issn |
1027-3190 |
|
| dc.identifier.uri |
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/164292 |
|
| dc.description.abstract |
Встановлена близькість розв'язків лінійної сингулярно збуреної задачі з асимптотично великими імпульсними діями та відповідної виродженої задачі. |
uk_UA |
| dc.description.abstract |
We establish the closeness of solutions of a linear singularly perturbed problem with asymptotically large pulse influence and the corresponding degenerate problem. |
uk_UA |
| dc.language.iso |
ru |
uk_UA |
| dc.publisher |
Інститут математики НАН України |
uk_UA |
| dc.relation.ispartof |
Український математичний журнал |
|
| dc.subject |
Короткі повідомлення |
uk_UA |
| dc.title |
Линейные сингулярно возмущенные задачи с импульсными воздействиями |
uk_UA |
| dc.title.alternative |
Linear singularly perturbed problems with pulse influence |
uk_UA |
| dc.type |
Article |
en_US |
| dc.status |
published earlier |
uk_UA |
| dc.identifier.udc |
517.9 |
|
Файли у цій статті
Ця стаття з'являється у наступних колекціях
Показати простий запис статті