Показати простий запис статті
dc.contributor.author |
Сердюк, А.С. |
|
dc.date.accessioned |
2020-02-08T15:59:00Z |
|
dc.date.available |
2020-02-08T15:59:00Z |
|
dc.date.issued |
1995 |
|
dc.identifier.citation |
О наилучшем приближении классов сверток периодических функций тригонометрическими полиномами / А.С. Сердюк // Український математичний журнал. — 1995. — Т. 47, № 9. — С. 1261–1265. — Бібліогр.: 13 назв. — рос. |
uk_UA |
dc.identifier.issn |
1027-3190 |
|
dc.identifier.uri |
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/164125 |
|
dc.description.abstract |
Запропоновані достатні умови належності ядер до класу Nn , що дало змогу в деяких випадках знайти точні значення величин найкращих наближень класів згорток тригонометричними поліномами в метриках С і L. |
uk_UA |
dc.description.abstract |
We present sufficient conditions for kernels to belong to the class N n*. In certain cases, this enables us to find exact values of the best approximations of classes of convolutions by trigonometric polynomials in the metrics of C and L. |
uk_UA |
dc.language.iso |
ru |
uk_UA |
dc.publisher |
Інститут математики НАН України |
uk_UA |
dc.relation.ispartof |
Український математичний журнал |
|
dc.subject |
Статті |
uk_UA |
dc.title |
О наилучшем приближении классов сверток периодических функций тригонометрическими полиномами |
uk_UA |
dc.title.alternative |
On the best approximation of classes of convolutions of periodic functions by trigonometric polynomials |
uk_UA |
dc.type |
Article |
uk_UA |
dc.status |
published earlier |
uk_UA |
dc.identifier.udc |
517.5 |
|
Файли у цій статті
Ця стаття з'являється у наступних колекціях
Показати простий запис статті