Показати простий запис статті
| dc.contributor.author |
Гресь, П.Г. |
|
| dc.date.accessioned |
2019-06-16T06:47:06Z |
|
| dc.date.available |
2019-06-16T06:47:06Z |
|
| dc.date.issued |
1989 |
|
| dc.identifier.citation |
О соответствии характеров в p-разрешимых группах / П.Г. Гресь // Український математичний журнал. — 1989. — Т. 41, № 12. — С.1637–1641. — Бібліогр.: 11 назв. — рос. |
uk_UA |
| dc.identifier.issn |
1027-3190 |
|
| dc.identifier.uri |
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/154917 |
|
| dc.language.iso |
ru |
uk_UA |
| dc.publisher |
Інститут математики НАН України |
uk_UA |
| dc.relation.ispartof |
Український математичний журнал |
|
| dc.subject |
Статті |
uk_UA |
| dc.title |
О соответствии характеров в p-разрешимых группах |
uk_UA |
| dc.title.alternative |
Character correspondences in p-solvable groups |
uk_UA |
| dc.type |
Article |
uk_UA |
| dc.status |
published earlier |
uk_UA |
| dc.identifier.udc |
519.44 |
|
Файли у цій статті
Ця стаття з'являється у наступних колекціях
Показати простий запис статті