Наукова електронна бібліотека
періодичних видань НАН України

Умови нестійкості інваріантного тороїдального многовиду дискретної динамічної системи в банаховому просторі

Репозиторій DSpace/Manakin

Показати простий запис статті

dc.contributor.author Слюсарчук, В.В.
dc.date.accessioned 2020-10-26T15:21:02Z
dc.date.available 2020-10-26T15:21:02Z
dc.date.issued 2001
dc.identifier.citation Умови нестійкості інваріантного тороїдального многовиду дискретної динамічної системи в банаховому просторі / В.В. Слюсарчук // Український математичний журнал. — 2001. — Т. 53, № 4. — С. 572-577. — Бібліогр.: 10 назв. — укр. uk_UA
dc.identifier.issn 1027-3190
dc.identifier.uri http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/172181
dc.description.abstract Знайдено умови нестійкості інваріантного тороїдального многовиду дискретної динамічної системи. uk_UA
dc.description.abstract We obtain conditions for the instability of an invariant toroidal manifold of a discrete dynamic system. uk_UA
dc.language.iso uk uk_UA
dc.publisher Інститут математики НАН України uk_UA
dc.relation.ispartof Український математичний журнал
dc.subject Короткі повідомлення uk_UA
dc.title Умови нестійкості інваріантного тороїдального многовиду дискретної динамічної системи в банаховому просторі uk_UA
dc.title.alternative Conditions for Instability of an Invariant Toroidal Manifold of a Discrete Dynamical System in a Banach Space uk_UA
dc.type Article en_US
dc.status published earlier uk_UA
dc.identifier.udc 517.91


Файли у цій статті

Ця стаття з'являється у наступних колекціях

Показати простий запис статті

Пошук


Розширений пошук

Перегляд

Мій обліковий запис