Показати простий запис статті
dc.contributor.author |
Kmit, I. |
|
dc.date.accessioned |
2020-02-13T09:43:51Z |
|
dc.date.available |
2020-02-13T09:43:51Z |
|
dc.date.issued |
2013 |
|
dc.identifier.citation |
Fredholm Solvability of a Periodic Neumann Problem for a Linear Telegraph Equation / I. Kmit // Український математичний журнал. — 2013. — Т. 65, № 3. — С. 381-391. — Бібліогр.: 24 назв. — англ. |
uk_UA |
dc.identifier.issn |
1027-3190 |
|
dc.identifier.uri |
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/165344 |
|
dc.description.abstract |
We investigate a periodic problem for the linear telegraph equation
utt − uxx + 2µut = f(x, t)
with Neumann boundary conditions. We prove that the operator of the problem is modeled by a Fredholm operator of index
zero in the scale of Sobolev spaces of periodic functions. This result is stable under small perturbations of the equation
where µ becomes variable and discontinuous or an additional zero-order term appears. We also show that the solutions of
this problem possess smoothing properties. |
uk_UA |
dc.description.abstract |
Дослiджується перiодична задача для лiнiйного телеграфного рiвняння
utt − uxx + 2µut = f(x, t)
з крайовими умовами Неймана. Доведено, що оператор задачi моделюється фредгольмовим оператором нульового
iндексу у шкалi просторiв Соболєва перiодичних функцiй. Цей результат є стiйким щодо малих збурень рiвняння,
де µ стає змiнною i розривною або з’являється додатковий член нульового порядку. Також показано, що розв’язки
задачi мають властивiсть пiдвищення гладкостi. |
uk_UA |
dc.description.sponsorship |
Supported by the Alexander von Humboldt Foundation and the DFG Research Center MATHEON mathematics for
key technologies (project D8). |
uk_UA |
dc.language.iso |
en |
uk_UA |
dc.publisher |
Інститут математики НАН України |
uk_UA |
dc.relation.ispartof |
Український математичний журнал |
|
dc.subject |
Статті |
uk_UA |
dc.title |
Fredholm Solvability of a Periodic Neumann Problem for a Linear Telegraph Equation |
uk_UA |
dc.title.alternative |
Фредгольмовiсть перiодичної задачi неймана для лiнiйного телеграфного рiвняння |
uk_UA |
dc.type |
Article |
uk_UA |
dc.status |
published earlier |
uk_UA |
dc.identifier.udc |
517.9 |
|
Файли у цій статті
Ця стаття з'являється у наступних колекціях
Показати простий запис статті