Наукова електронна бібліотека
періодичних видань НАН України

Решетка нормальных подгрупп группы локальных изометрий границы сферически однородного дерева

Репозиторій DSpace/Manakin

Показати простий запис статті

dc.contributor.author Лавренюк, Я.В.
dc.contributor.author Сущанский, В.И.
dc.date.accessioned 2020-02-10T17:43:35Z
dc.date.available 2020-02-10T17:43:35Z
dc.date.issued 2008
dc.identifier.citation Решетка нормальных подгрупп группы локальных изометрий границы сферически однородного дерева / Я.В. Лавренюк, В.И. Сущанский // Український математичний журнал. — 2008. — Т. 60, № 10. — С. 1350–1356. — Бібліогр.: 12 назв. — рос. uk_UA
dc.identifier.issn 1027-3190
dc.identifier.uri http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/164763
dc.description.abstract Наведено опис ґратки нормальних підгруп групи локальних ізомєтрій границі сферично однорідного дерева LIsom ∂T. Доведено, що кожен нормальний дільник цієї групи містить її комутант. Охарактеризовано фактор-групу групи LIsom dT за її комутантом. uk_UA
dc.description.abstract The structure of the normal subgroup lattice of the locally isometry group of the boundary of spherically homogeneous tree LIsom ∂T is described. It is proved that every normal subgroup of this group contains a commutant of LIsom ∂T. The quotient group of LIsom ∂T is characterized by its commutant. uk_UA
dc.language.iso ru uk_UA
dc.publisher Інститут математики НАН України uk_UA
dc.relation.ispartof Український математичний журнал
dc.subject Статті uk_UA
dc.title Решетка нормальных подгрупп группы локальных изометрий границы сферически однородного дерева uk_UA
dc.title.alternative Lattice of normal subgroups of a group of local isometries of the boundary of a spherically homogeneous tree uk_UA
dc.type Article uk_UA
dc.status published earlier uk_UA
dc.identifier.udc 512.4


Файли у цій статті

Ця стаття з'являється у наступних колекціях

Показати простий запис статті

Пошук


Розширений пошук

Перегляд

Мій обліковий запис