Показати простий запис статті
dc.contributor.author |
Шумейко, А.А. |
|
dc.date.accessioned |
2019-06-20T08:55:43Z |
|
dc.date.available |
2019-06-20T08:55:43Z |
|
dc.date.issued |
2000 |
|
dc.identifier.citation |
О приближении снизу функций сплайнами наилучшего приближения со свободными узлами / А.А. Шумейко // Український математичний журнал. — 2000. — Т. 52, № 4. — С. 512–523. — Бібліогр.: 8 назв. — рос. |
uk_UA |
dc.identifier.issn |
1027-3190 |
|
dc.identifier.uri |
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/157611 |
|
dc.description.abstract |
Нехай — деяка множина функцій таких, що інтеграл від функції в степені β=(r+1+1/p)−1 збігається. Отримано асимптотично точні оцінки знизу наближення індивідуальних функцій із множини M сплайнами найкращого наближення степеня r дефекіу k в метриці Lp |
uk_UA |
dc.description.abstract |
Let M be the set of functions integrable to the power β=(r+1+1/p)-1. We obtain asymptotically exact lower bounds for the approximation of individual functions from the set M by splines of the best approximation of degree rand defect k in the metric of L p. |
uk_UA |
dc.language.iso |
ru |
uk_UA |
dc.publisher |
Інститут математики НАН України |
uk_UA |
dc.relation.ispartof |
Український математичний журнал |
|
dc.subject |
Статті |
uk_UA |
dc.title |
О приближении снизу функций сплайнами наилучшего приближения со свободными узлами |
uk_UA |
dc.title.alternative |
On approximation of functions from below by splines of the best approximation with free nodes |
uk_UA |
dc.type |
Article |
uk_UA |
dc.status |
published earlier |
uk_UA |
dc.identifier.udc |
517.5 |
|
Файли у цій статті
Ця стаття з'являється у наступних колекціях
Показати простий запис статті