Наукова електронна бібліотека
періодичних видань НАН України
Розділення змінних в лінійних розширеннях динамічних систем на торі
Репозиторій DSpace/Manakin
Вхід
|
Допомога
Статистика
Домашня сторінка
→
Фізико-технічні та математичні науки
→
Відділення математики
→
Український математичний журнал
→
Український математичний журнал, 1996, том 48
→
Український математичний журнал, 1996, № 01
→
Переглянути статтю
JavaScript is disabled for your browser. Some features of this site may not work without it.
Розділення змінних в лінійних розширеннях динамічних систем на торі
Бурилко, О.А.
Інші назви:
We study the problem of separation of variables in linear extensions of dynamical systems on tori.
Тема:
Короткі повідомлення
УДК:
517.928
URI:
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/157558
Посилання:
Розділення змінних в лінійних розширеннях динамічних систем на торі / О.А. Бурилко // Український математичний журнал. — 1996. — Т. 48, № 1. — С. 129-132. — Бібліогр.: 4 назв. — укр.
Дата:
1996
Переглядів:
587
Завантажень:
242
Розділення змінних в лінійних розширеннях динамічних систем на торі
Анотація:
We study the problem of separation of variables in linear extensions of dynamical systems on tori.
Вивчається можливість розділення змінних в лінійних розширеннях динамічних систем на торі.
Показати повний запис статті
Файли у цій статті
Name:
15-Burilko.pdf
Розмір:
955.5Кб
Формат:
PDF
Перегляд/
Відкрити
Ця стаття з'являється у наступних колекціях
Український математичний журнал, 1996, № 01
[18]
Пошук
Пошук
Ця колекція
Розширений пошук
Перегляд
Вся бібліотека
Розділи і Колекції
За датою випуску
Автори
Назви
Теми
Колекція
За датою випуску
Автори
Назви
Теми
Мій обліковий запис
Логін
Реєстрація