Наукова електронна бібліотека
періодичних видань НАН України

Оптимизация проекционных схем дискретизации некорректных задач

Репозиторій DSpace/Manakin

Показати простий запис статті

dc.contributor.author Солодкий, С.Г.
dc.date.accessioned 2019-06-19T21:47:23Z
dc.date.available 2019-06-19T21:47:23Z
dc.date.issued 1999
dc.identifier.citation Оптимизация проекционных схем дискретизации некорректных задач / С.Г. Солодкий // Український математичний журнал. — 1999. — Т. 51, № 10. — С. 1398–1410. — Бібліогр.: 14 назв. — рос. uk_UA
dc.identifier.uri http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/157227
dc.description.abstract Побудовано нові проекційні схеми дискретизації некоректних задач, що є оптимальними у сенсі обсягу використовуваної дискретної інформації. Встановлено, що при дискретизації рівнянь з самоспряженими операторами використання самоспряжених проекційних схем не є оптимальним. uk_UA
dc.description.abstract We construct new projection schemes of digitization of ill-posed problems, which are optimal in the sense of the amount of discrete information used. We establish that the application of self-adjoint projection schemes to digitization of equations with self-adjoint operators is not optimal. uk_UA
dc.language.iso ru uk_UA
dc.publisher Інститут математики НАН України uk_UA
dc.relation.ispartof Український математичний журнал
dc.subject Статті uk_UA
dc.title Оптимизация проекционных схем дискретизации некорректных задач uk_UA
dc.title.alternative Optimization of projection schemes of digitization of ill-posed problems uk_UA
dc.type Article uk_UA
dc.status published earlier uk_UA
dc.identifier.udc 517.968


Файли у цій статті

Ця стаття з'являється у наступних колекціях

Показати простий запис статті

Пошук


Розширений пошук

Перегляд

Мій обліковий запис