Показати простий запис статті
| dc.contributor.author |
Михалин, Г.А. |
|
| dc.date.accessioned |
2019-06-16T05:35:49Z |
|
| dc.date.available |
2019-06-16T05:35:49Z |
|
| dc.date.issued |
1986 |
|
| dc.identifier.citation |
О теоремах типа Харди — Литлвуда / Г.А. Михалин // Український математичний журнал. — 1986. — Т. 38, № 4. — С. 471–478. — Бібліогр.: 6 назв. — рос. |
uk_UA |
| dc.identifier.issn |
1027-3190 |
|
| dc.identifier.uri |
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/154826 |
|
| dc.language.iso |
ru |
uk_UA |
| dc.publisher |
Інститут математики НАН України |
uk_UA |
| dc.relation.ispartof |
Український математичний журнал |
|
| dc.subject |
Статті |
uk_UA |
| dc.title |
О теоремах типа Харди — Литлвуда |
uk_UA |
| dc.title.alternative |
A Hardy-Littlewood-type theorem |
uk_UA |
| dc.type |
Article |
uk_UA |
| dc.status |
published earlier |
uk_UA |
| dc.identifier.udc |
517.5 |
|
Файли у цій статті
Ця стаття з'являється у наступних колекціях
Показати простий запис статті