Показати простий запис статті
| dc.contributor.author |
Иванюк, Н.Н. |
|
| dc.contributor.author |
Терещенко, Н.И. |
|
| dc.date.accessioned |
2019-06-16T04:59:18Z |
|
| dc.date.available |
2019-06-16T04:59:18Z |
|
| dc.date.issued |
1986 |
|
| dc.identifier.citation |
Построение нормально-регулярных решений системы линейных дифференциальных уравнений с полиномиальными коэффициентами / Н.Н. Иванюк, Н.И. Терещенко // Український математичний журнал. — 1986. — Т. 38, № 3. — С. 320–324. — Бібліогр.: 2 назв. — рос. |
uk_UA |
| dc.identifier.issn |
1027-3190 |
|
| dc.identifier.uri |
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/154779 |
|
| dc.language.iso |
ru |
uk_UA |
| dc.publisher |
Інститут математики НАН України |
uk_UA |
| dc.relation.ispartof |
Український математичний журнал |
|
| dc.subject |
Статті |
uk_UA |
| dc.title |
Построение нормально-регулярных решений системы линейных дифференциальных уравнений с полиномиальными коэффициентами |
uk_UA |
| dc.title.alternative |
Construction of normal-regular solutions of a system of linear differential equations with polynomial coefficients |
uk_UA |
| dc.type |
Article |
uk_UA |
| dc.status |
published earlier |
uk_UA |
| dc.identifier.udc |
517.9 |
|
Файли у цій статті
Ця стаття з'являється у наступних колекціях
Показати простий запис статті