Показати простий запис статті
| dc.contributor.author |
Іваненко, Н.Л. |
|
| dc.date.accessioned |
2019-06-14T10:33:55Z |
|
| dc.date.available |
2019-06-14T10:33:55Z |
|
| dc.date.issued |
1994 |
|
| dc.identifier.citation |
Нормальна будова групи Жонк'єра над полем нульової характеристики / Н.Л. Іваненко // Український математичний журнал. — 1994. — Т. 46, № 6. — С. 692–698. — Бібліогр.: 5 назв. — укр. |
uk_UA |
| dc.identifier.issn |
1027-3190 |
|
| dc.identifier.uri |
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/153472 |
|
| dc.description.abstract |
Описана решітка нормальних дільників групи Жонк'єра над полем характеристики нуль. |
uk_UA |
| dc.description.abstract |
The lattice of normal subgroups of the Jonquere group over a field with characteristic zero is described. |
uk_UA |
| dc.language.iso |
uk |
uk_UA |
| dc.publisher |
Інститут математики НАН України |
uk_UA |
| dc.relation.ispartof |
Український математичний журнал |
|
| dc.subject |
Статті |
uk_UA |
| dc.title |
Нормальна будова групи Жонк'єра над полем нульової характеристики |
uk_UA |
| dc.title.alternative |
Normal structure of the Jonquere group over a field of characteristic zero |
uk_UA |
| dc.type |
Article |
uk_UA |
| dc.status |
published earlier |
uk_UA |
| dc.identifier.udc |
512.745.4 |
|
Файли у цій статті
Ця стаття з'являється у наступних колекціях
Показати простий запис статті