Показати простий запис статті
dc.contributor.author |
Березовский, О.А. |
|
dc.date.accessioned |
2018-06-10T08:12:52Z |
|
dc.date.available |
2018-06-10T08:12:52Z |
|
dc.date.issued |
2017 |
|
dc.identifier.citation |
Нулевой разрыв двойственности в квадратичных экстремальных задачах / О.А. Березовский // Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки: зб. наук. пр. — Кам’янець-Подільський: Кам'янець-Подільськ. нац. ун-т, 2017. — Вип. 15. — С. 20-25. — Бібліогр.: 9 назв. — рос. |
uk_UA |
dc.identifier.issn |
2308-5878 |
|
dc.identifier.uri |
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/133925 |
|
dc.description.abstract |
В работе рассматривается двойственная оценка (лагранжева релаксация) для квадратичной экстремальной задачи общего вида. Сформулированы условия, при выполнении которых значение глобального экстремума квадратичной экстремальной задачи и значение ее двойственной оценки совпадают. |
uk_UA |
dc.description.abstract |
This paper discusses the dual bound (Lagrangian relaxation) for quadratically constrained quadratic programming problem in general case. The conditions are formulated under which the value of a global extremum of quadratically constrained quadratic programming problem and the value of its dual bound coincide. |
uk_UA |
dc.language.iso |
ru |
uk_UA |
dc.publisher |
Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України |
uk_UA |
dc.relation.ispartof |
Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки |
|
dc.title |
Нулевой разрыв двойственности в квадратичных экстремальных задачах |
uk_UA |
dc.type |
Article |
uk_UA |
dc.status |
published earlier |
uk_UA |
dc.identifier.udc |
519.8 |
|
Файли у цій статті
Ця стаття з'являється у наступних колекціях
Показати простий запис статті